Tesco projekt

Ďakujeme spoločnosti Tesco za podporu škôl. Máme možnosť zúčastňovať sa na projekte „Vy rozhodujete, my pomáhame“, vďaka ktorému sme pre žiakov našej školy získali finančnú podporu na nákup dataprojektorov a smetných košov na separovanie. Vďaka separovaniu odpadkov do farebných smetných košov vedieme žiakov k ochrane životného prostredia a k zodpovednosti.
Dataprojektory poslúžili žiakom na skvalitnenie a spestrenie vyučovacích hodín.
Účasť na programe bola pre nás príjemnou skúsenosťou a potvrdením profesionality všetkých zúčastnených a najmä preukázanej ľudskosti. Ďakujeme Tescu v Trsticiach za podporu a sponzorovanie našej školy. Sme radi, že vieme harmonicky spolupracovať a týmto spôsobom viesť aj našich žiakov k ľudskosti, ochrane životného prostredia a k úspešnej spolupráci.

Sme vďační všetkým hlasujúcim za podporu školy, ktorú prejavili vhodením žetónov v náš prospech. Naša škola je zapojená do 12.edície projektu s názvom „Preliezky pre deti a žiakov“. Týmto spôsobom by sme chceli, aby sme prostredníctvom vašich hlasov mohli vybudovať kvalitné certifikované ihrisko s preliezkami na školskom dvore pod korunami stromov. Vytvorme bezpečný priestor, ktorý bude určený pre pohyb a radosť žiakov oboch základných škôl v obci Trstice. Ďakujeme!